Для оршанецьких прикордонників передали аптечки з медикаментами

200 аптечок із медикаментами для оршанецьких прикордонників, які служать у зоні проведення антитерористичної операції на сході України, передали сьогодні волонтери групи «Патріот». Така допомога нашим військовим стала можливою завдяки представникам української діаспори в Сполучених Штатах Америки.

Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

Власне, як розповів координатор групи «Патріот», депутат міської ради Микола Мирза, її надав уродженець Черкащини, а нині – мешканець Нью-Джерсі Борис Хмельницький.

Цього разу медикаменти від української діаспори передали саме навчальному центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України (Оршанець). Прикметно, що близько двохсот його фахівців днями відправляється на Схід.

Як наголосив начальник медико-санітарної частини навчального центру ДПСУ Юрій Петруник, отримані аптечки будуть розподілені між групами, що виїжджатимуть на службу в зону проведення антитерористичної операції.

“Це важлива для нас допомога, адже медикаменти на передовій потрібні завжди, – відзначив він. – Серед них є сучасні кровоспинні препарати, які необхідні в тих умовах”.

Фото fakti.ks.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *