Для школярів Черкащини закупили комп’ютери

Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації придбав для загальноосвітніх шкіл району комп’ютерну техніку загальною вартістю 1 мільйон гривень. Техніку було придбано через систему електронних закупівель ProZorro на кошти, виділені Черкаською РДА і райрадою. Про це кореспондента сайту “Вікка” повідомила начальник відділу освіти Людмила Григорчук.

За її словами, для адміністрацій начальних закладів було придбано 29 потужних комп’ютерів по ціні 12 тис. 643 грн кожен та 65 сучасних, але менш потужних комп’ютерів по 7 тис. 931 грн кожен – для учнів у кабінети інформатики.

“Адміністраціям начальних закладів потрібні більш потужні комп’ютери, так як вони ведуть роботу в інформаційній системі управління освітою, здійснюють статистичні звіти, реєстрацію учнів на ЗНО, ведуть електронні бази навчальних закладів, шкільні сайти, – повідомила начальник відділу освіти. – Учнівські комп’ютери було придбано для підсилення існуючих кабінетів інформатики. Розподілені вони були пропорційно кількості учнів у кожній школі та наявної комп’ютерної техніки”.

Техніка була придбана у двох переможців тендерної закупівлі – ФОП Ковпаков (м. Бровари Київської області) та ТОВ “Діксі-центр” (м. Київ).

“В результаті закупівлі ПК через систему електронних закупівель ProZorro вдалося заощадити понад 100 тис. грн. При цьому для закупівлі даних комп’ютерів батьки та їх кошти не залучалися”, – додала Людмила Григорчук.

Фото www.szosh4.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *