Для учнів на Черкащині провели профорієнтаційні заходи

Фахівці Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості для учнівської молоді 10-11-х класів міської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та Стеблівського навчально-виховного комплексу провели виїзні профорієнтаційні заходи. Про це “Економіка Сьогодення” дізналась від прес-служби Корсунь-Шевченківського РЦЗ.

У рамках тематичного уроку 45 випускникам було презентовано ряд професій, які є актуальними на місцевому ринку праці сьогодні, будуть затребувані через 5 років та з’являться у найближчому майбутньому, а саме: урбаніст-еколог, будівельник «розумних доріг», оцінювач інтелектуальної власності, молекулярний дієтолог, генетичний консультант, сіті-фермер, мережевий юрист, проектувальник медичних роботів тощо.

Під час інтерактивних вправ «Професії, яких потребує наш регіон» та «Професії моїх батьків» учні мали змогу порівняти обрані професії з «Барометром професій» та проаналізувати власні уподобання. З великим захопленням молодь пройшла тестування за методикою Клімова.

«Правильно обраний вид діяльності сьогодні – не лише хороший заробіток у майбутньому, але і глибоке духовне задоволення», – стверджували фахівці центру зайнятості. Вони наголосили, що обираючи професію необхідно чітко усвідомити: «Що я хочу?», «Ким я є?», «Що я можу?» та «Що від мене вимагатиме майбутня робота?».

Наприкінці заходу всі присутні зробили висновок, що тільки тісна співпраця навчальних закладів та служби зайнятості зможе дати вагомий позитивний результат в професійному становленні молоді.

Фото www.psychologicalscience.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *