Для юних черкаських гімнастів провели Олімпійський урок

 Олімпійський урок для старших гімнастів та гімнасток Черкаської обласної дитячо-юнацької спортивної школи “Олімпія” пройшов 3 вересня.
Про це повідомляє “Чермпіон”.

Поспілкуватися з юними гімнастами завітали голова ГО ЧОФСТ “Україна” Ірина Надюк, президент Федерації гімнастики спортивної Черкаської області Олена Кравченко та кандидат до збірної команди України з гімнастики спортивної, учасник чемпіонату Європи-2016 (Швейцарія), КМС України Назар Чепурний.

Ірина Надюк зосередила увагу юних спортсменів на початок нового навчального року, закликала до серйозного навчання та відповідальних тренувань. Олена Кравченко провела короткий аналіз 2015-2016 н.р., доповіла про наступні старти, розповіла про перспективи спортсменів. Назар Чепурний, у якого цього дня був день народження, розповів про свої результати та досягнення, поділився враженнями з чемпіонату Європи.

Юні спортсмени мали змогу задати гостям різні питання.

“Після активного спілкування юнаки продемонстрували дівчатам базовий гімнастичний комплекс підкачки лежачи, котра розвиває всі фізичні якості, розігріває всі м’язи, дає активний поштовх до плідної роботи на гімнастичних приладах. Укінці до юнаків долучились й дівчатка зі своїми доповненнями “граційних” вправ! – розповідає у соцмережі “Фейсбук” Ірина Надюк.

Фото http://champion.cherkassy.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *