До 15 червня ремонт доріг області повинен закінчитися, – Укравтодор

Укравтодор дав доручення Службам автодоріг в областях збільшити темпи ліквідації ямковості на автошляхах, інформує “Провінція“.

Це необхідно зробити, щоб виконати доручення Прем’єр-міністра України вчасно – усунути усі деформації та вибоїни на дорогах державного значення до 15 червня.

Через несприятливі погодні умови – постійні дощі, що спостерігаються протягом цього тижня по всій території країни, темпи ліквідації деформацій дорожнього покриття значно знизилися. Дорожники не мали можливості виконувати «ямковий» ремонт і відстали від графіку. Зважаючи на це, керівництво Укравтодору дало доручення Службам посилити темпи ліквідації – з наступного тижня дорожники по всій Україні працюватимуть і в суботу. Лише за умови посиленої роботи та гарної погоди Укравтодор зможе виконати доручення Прем’єр-міністра вчасно.

Наразі найкращі результати по темпам виконання робіт з «ямкового» ремонту показують Кіровоградська, Тернопільська, Чернігівська, Донецька та Запорізька області. Занепокоєння щодо вчасного виконання робіт викликають Миколаївська, Дніпропетровська та Житомирська області.

Фото dniprograd.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *