До Черкас прибула готська делегація

Делегація з Готського району (земля Тюрінгія, ФРН) на чолі з заступником голови району п. Томасом Фреліхом 14-19 травня перебуває на Черкащині. Сьогодні німецькі гості зустрілися з в.о. голови Черкаської райдержадміністрації Петром Коренюком і міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком.

Інформує “Прочерк”.

– Релігійна організація з Готи досить довго працює на Черкащині. Зокрема, в селі Думанці побудовано будинок сімейного типу, який друзі з Німеччини підтримують фінансово, – розповів у коментарі «Прочерку» Петро Коренюк. – Через цю релігійну організацію зав’язалися й офіційні стосунки між Готським і Черкаським районами.

Торік делегація Черкаського району відвідала Готу. Нинішні відвідини німцями Черкаського району – це візит у відповідь. Завдання – зав’язати та укріпити стосунки між районами. Представники Німеччини, зокрема, готові допомогти черкащанам у розв’язанні комунальних та соціальних проблем.

– Загальна мета нашого візиту – обговорити можливі майбутні спільні проекти та питання, над якими ми можемо працювати разом в Черкаському районі та Черкасах, – зазначив пан Томас Фрейліх.

Томас Фрейлих

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розповів німецьким гостям про Черкаси та вручив членам делегації пам’ятні подарунки.

– Я сподіваюся, що до нас у Черкаси прийдуть німецькі інвестори, і ми знайдемо багато точок дотику, – зазначив пан Бондаренко.

Нiмцi

Представники готської делегації відвідають на Черкащині підприємства, в які уже вкладено німецький капітал.

Завтра у Черкаській районній адміністрації відбудеться презентація Готського району.

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *