До Черкас приїдуть понад триста фахівців у галузі транзакційного аналізу із різних країн світу

4-6 липня в Черкасах проходитиме 43-тя європейська конференція з транзакційного аналізу.

Її планують відвідати, за попередньою інформацією, майже 350 учасників із понад 20 країну світу. Минулого року подія такого рівня відбувалася в Лондоні (Англія), дещо раніше – в Берліні (Німеччина).

Про це йшлося під час зустрічі міського голови Анатолія Бондаренка з представниками організаційного комітету – президентом Української асоціації транзакційного аналізу Сергієм Мордюшенком та його колегою Оксаною Павенською. На ній разом із очільником Черкас обговорили можливість та нюанси проведення в обласному центрі такого заходу.

– Ми раді приймати в Черкасах учасників такої масштабної події, які здобуватимуть тут нові знання та досвід, – прокоментував міський голова.

Анатолій Бондаренко запевнив, що готовий долучитися до вирішення низки організаційних питань у межах повноважень.

На теренах України цю подію влаштовують уперше за всю історію конференції. До Черкас приїде 52 спікери з Великобританії, Італії, Франції, Німеччини, Швеції, Швейцарії, Нідерландів, Австралії, Польщі та Чехії. На учасників чекають лекції, семінари, майстер-класи. Їх проводитимуть в обласній філармонії та в одному з корпусів Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького.

– Наша конференція завжди проходила в Європі. Для її проведення в 2019-ому шляхом жеребкування обрали Україну. Далі ж визначалися між Києвом і Черкасами. Минулого року в жовтні приїжджала спеціальна комісія, яка вивчала інфраструктуру обох міст, як результат – зупинилися саме на Черкасах, – говорить Сергій Мордюшенко. – До нас приїдуть відомі психологи, які пишуть книги й користуються великою популярністю в Європі.

– Для нас дуже важливо провести такий захід саме в Черкасах. Ми тут народилися, виросли й любимо своє місто та державу, – додає пані Оксана. – У нас буде чимало іменитих учасників. Нам би хотілося, аби всі побували в нашій країні та полюбили її. Тут живуть надзвичайні люди, тут унікальна природа й безліч красивих місць.

За словами організаторів, це професійна конференція, утім, будь-хто охочий може зареєструватися для участі в ній за посиланням – https://www.eata2019ua.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *