До Черкаси приїде всесвітньовідомий піаніст

Черкащан запрошують відвідати концерт з циклу “Наодинці з роялем” за участю соліста Національної філармонії України, лауреата міжнародних конкурсів – Антонія Баришевського.

Повідомляє  “Інфоміст”.

Антоній Баришевський є одним із найяскравіших українських піаністів молодого покоління. Лауреат численних престижних міжнародних конкурсів. Зокрема: перша премія, золота медаль і спеціальна премія за виконання твору ізраїльського композитора на XIV Міжнародному конкурсі піаністів імені А. Рубінштейна у Тель-Авіві (Ізраїль); 1 премія на Міжнародному конкурсі піаністів в Парижі (Франція); друга премія, приз публіки і ще 2 спеціальні призи на Міжнародному конкурсі піаністів імені Ф.Бузоні (Больцано, Італія); переможець ІІ Міжнародного конкурсу “ІСАМ” у Німеччині.

Постійно виступає із сольними концертами і у супроводі оркестрів в Україні і за кордоном – гастролює у Франції, Італії, Швейцарії, Данії, Ісландії, Росії, Білорусі, Сербії, Румунії, Польщі, Іспанії, Німеччині, Бельгії, Марокко, Ізраїлі, США. Здійснив записи на радіо і телебаченні України, Сербії, Італії, Данії, Іспанії.

Має записи на CD, зокрема, сольну програму на ліцензійному диску фірми “Наксос” (Naxos). Є учасником мистецької спільноти Collegium Musicum Lviv.

З 2012 року є солістом Національної філармонії України.

2 лютого (четвер), о 18.00 Вартість квитків: 20-35 грн.

Довідки за телефоном: (0472) 45-01-61 (каса), (0472) 45-25-79, 50-65-57, 067-442-26-98, 063-437-75-97 (адміністратор)

Фото http://infomist.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *