До небезпеки готові? Розповіли, де в Черкаському районі є протирадіаційні укриття

Для укриття населення від засобів масового ураження та надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період слугують захисні споруди цивільного захисту. На території Черкаського району для цього призначені два сховища та п’ять протирадіаційних укриттів, пишуть “Сільські обрії“.

Тож жителям Черкаського району на випадок надзвичайної ситуації можна буде сховатися в протирадіаційних укриттях Вільшанської насосної станції (с. Лозівок), виробничої бази Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ (м. Черкаси), КНП «Черкаська районна лікарня с. Мошни», Мошнівської та Яснозірської ЗОШ І-ІІІ ст. Тут нещодавно проведена технічна інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.

Окрім цих об’єктів, є ще протирадіаційні сховища на території м. Черкаси – РА «Фламінго» та ДТ «Черкасириба». Щоправда, тут інвентаризація не проведена. Про відповідальність, яка наступить, якщо технічну інвентаризацію цих об’єктів не буде проведено впродовж трьох місяців, керівники підприємств повідомлені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *