До початку навчального року на Черкащині закуплять 8 нових шкільних автобусів

На Черкащині поступово збільшується кількість шкільних автобусів. До початку навчального року з обласного бюджету на умовах співфінансування виділили кошти для придбання семи автобусів. Ще один придбають коштом місцевого бюджету, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Із запланованих вже придбали шкільні автобуси в Уманському та Золотоніському районах, а також Набутівській та Степанецькій ОТГ. У Маньківському районі, Селищенській та Жашківській територіальних громадах завершуються процедури державних закупівель.

Крім того, до кінця року за кошти місцевого бюджету планується придбати ще 1 шкільний автобус для Жашківської ОТГ.

“Підвіз до місць навчання і додому здійснюють 202 шкільні автобуси, – розповів начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський. – Таким чином ми охоплюємо понад 10 тисяч учнів Черкащини. Поступово у межах обласної програми “Шкільний автобус” ми збільшуємо кількість автотранспорту на місцях. Цього року нам вдалося додати ще 8 автобусів. Проте наразі, у зв’язку із зміною автопарку та оптимізацією мережі шкіл, потреба становить ще у 19 шкільних автобусів”.

Фото Полтавщина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *