Сурікова, Черкаси

До поминальних днів ремонт вулиці Сурікова буде завершено

Славнозвісну вулицю Сурікова, що веде до міського кладовища, повністю реконструювали. Рух вулицею має бути відновлено вже 5-6 травня. За проектом підрядник здійснив нове будівництво дороги.

– Згідно договору виконання робіт по Сурікова, ми мали завершити роботи в серпні, проте за проханням міського голови, знайшли можливості для того, аби на 85% виконати ремонтні роботи, а до кінця травня – повністю здати об’єкт, — говорить директор ПП «Черкаси-Інтерстрой» Володимир Халай.

Інженер Олег Алєксєєнко розповідає, що для будівництва автомобільної дороги по вул. Сурікова було використано спеціальне покриття ЩМА, яке вже давно використовується в Європі та застосовується для доріг з великим навантаженням та в нестійких погодних умовах.

Сурікова, Черкаси

Підрядник переконує, що прискорені темпи виконання робіт ніяким чином не вплинуть на якість:

Ми даємо 10 років гарантії на цю дорогу. Нам довелося працювати по 12 годин на добу без вихідних, проте нам вдалося втілити задумане тільки за рахунок того, що ми – підприємство, яке має всю лінійку власної спеціалізованої техніки як основної, так і допоміжної, для того аби виконувати роботи на всіх етапах, а також має досвідчених та кваліфікованих працівників. Наскільки мені відомо, в Черкасах та Черкаській області немає більше жодного підприємства, яке б мало в наявності таку ж базу спеціалізованої техніки та такого рівня кваліфікації та кількості персоналу для виконання робіт з поточного, капітального ремонту та нового будівництва доріг.

Сурікова, Черкаси

Сурікова, Черкаси

– Наприклад, за останні 6 тижнів з початку сезону з виконання ремонту ми змогли поточно відремонтувати майже 18 тисяч квадратних метрів асфальтобетонного покриття та улаштувати понад 11 тисяч квадратних метрів покриття нового будівництва, про такі цифри не може звітувати жодне підприємство в Черкасах, — говорить Володимир Халай.

Директор ПП «Черкаси-Інтерстрой»» переконаний, що ремонтні роботи в Черкасах має мають виконувати місцеві підприємства.

– Всі ті, хто заходять з інших міст – це заробітчани, які виконали роботи і поїхали. Якщо ж виникають якісь претензії, то не виключено, що підприємство просто зникає. Ось чому мають працювати місцеві компанії, які мають репутацію та гарантію своєї роботи. До того ж, ми пішли на крок з прискорення виконання ремонту Сурікова, оскільки відчуваємо свою соціальну відповідальність перед черкащаними. Вперше за 10 років місто за такий короткий термін  після зими на такому рівні приведене до ладу, ми своєю роботою хочемо підтримати тенденцію оновлення Черкас.

Ремонтні роботи тривали вчора до пізньої ночі, про це свідчить опубліковане фото міського голови в мережі Facebook. Очевидно, Анатолій Бондаренко контролював виконання робіт.

Анатолій Бондаренко

В компанії «Черкаси-Інтерстой» це підтверджують, говорячи, що за зміну було укладено 752 т ЩМА.

– Ми повністю використали наявну готову продукцію асфальтного заводу і вже оформили заявку на перший робочий день підприємства, а отже завершальні роботи по реконструкції Сурікова будуть здійснені паралельно із запуском заводу, тобто 3-4 травня, — говорить Олег Алєксєєнко.

Сурікова, Черкаси

Матеріали сайту:  www.vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *