До Православної церкви України приєдналася парафія із Золотоніщини

На Лівобережжі Черкащини до Православної церкви України приєдналася парафія Святителя Миколая села Зорівка Золотоніського району, інформує Черкаська єпархія ПЦУ.

Священик, знаючи про наміри своєї пастви, поїхав, вирішивши залишитися служителем Московського патріархату.

Громада села запросила Золотоніського благочинного Православної церкви України протоієрея Олександра Косенка звершити у їхньому парафіяльному храмі у неділю 3 лютого Божественну літургію, після якої відбулися парафіяльні збори про перехід парафії в об’єднану помісну церкву.

Нагадаємо, першою парафією Черкащини, яка перейшла з УПЦ (МП) до ПЦУ, була громада села Скибин Жашківського району. Згодом ще одна громада на Жашківщині наслідувала цей приклад. Відтак до ПЦУ перейшли відразу три громади на Маньківщині. Після цього про бажання перейти до об’єднаної церкви заявили громада з села Ротмистрівка на Смілянщині, три громади на Монастирищині й одна на Городищині. У січні про намір перейти до ПЦУ повідомили також у громаді села Костянтинівка, що в передмісті Сміли, і парафії церкви Орловця Городищенського району. А нещодавно про майбутній перехід оголосили громада села Прохорівка Канівського району – перша на черкаському Лівобережжі і одна із двох парафій Городища.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *