До уваги черкащан: коли останній день для подання заяви щодо тимчасової зміни місця голосування

Відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2019 року «Про дострокове припинення повноважень Верховної ради України та призначення позачергових виборів» позачергові вибори народних депутатів України відбудуться 21 липня 2019 року.

Звертаємо увагу, що останній день для подання заяви щодо  тимчасової зміни місця голосування – 15 липня 2019 року включно. Таке право є в громадян, які в день голосування перебуватимуть далеко від свого зареєстрованого місця проживання (відрядження, лікування, навчання, робота, відпочинок тощо) або постійно проживають в іншому місці.

Для цього необхідно звернутися у відповідний відділ ведення Державного реєстру виборців у місці свого тимчасового перебування або за реєстрацією з відповідною заявою. Цим виборцям буде змінено на дату виборів місце їх голосування, а саме виборчу дільницю. В кінці списку нової дільниці з’являться їхні прізвища із зазначенням номера посвідчення, виданого відділом ведення Державного реєстру виборців.

Заздалегідь пропонуємо звернутися до відділів ведення Державного реєстру виборців та уточнити свої персональні дані і, за потреби, внести корективи. Також перевірити свої персональні дані виборець може через загальнодоступний ресурс Internet он-лайн сервіс “Кабінет виборця”, що розміщений на сайті Державного реєстру виборців.

Після 10 липня 2019 року виборці отримують іменні запрошення та мають можливість ознайомитися з попередніми списками виборців на виборчій дільниці. У запрошенні виборців повідомляють про включення  до попереднього списку виборців, адресу дільничної виборчої комісії,  а також про час і місце голосування. Виборцям, щодо яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (НСП) одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування.

Виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділів ведення Державного реєстру виборців не пізніше 15 липня 2019 року із заявою про уточнення попереднього списку виборців, а також про включення або виключення зі списку виборців.

Тим виборцям, які не здатні самостійно пересуватися, але в списках у них немає відмітки “НСП”, рішенням дільничної комісії на підставі їх заяви та довідки медичної установи про стан здоров’я надається можливість проголосувати за місцем перебування. Така заява разом з довідкою повинна бути надіслана поштою або передана іншими особами до дільничної комісії до 20 години останньої п’ятниці перед днем голосування (до 19 липня 2019 року).

Відділи ведення Державного реєстру виборців Придніпровського та Соснівського районів м.Черкаси розташовані за адресою:

м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307:

Відділ ведення Державного реєстру виборців Придніпровського району – каб. 204-205, тел. 71-00-41, 71-04-65, 35-24-19,
Відділ ведення Державного реєстру виборців Соснівського району – каб. 300-301, тел. 33-53-89, 33-53-88, 33-53-87.

При собі обов’язково мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України).

Графік роботи відділів:

Понеділок – четвер:

з 8 год. до 17 год. 15 хв.

П’ятниця: з 8 год. до 16 год.

Обідня перерва: з 13 год. до 14 год.

Субота – неділя: з 9.00 до 16.00 год.

Запрошуємо всіх до співпраці, адже лише з Вашою допомогою, шановні виборці, ми зможемо забезпечити достовірність даних Реєстру виборців, правильність складання списків виборців і, як наслідок, Ваше, гарантоване Конституцією України, право обирати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *