До уваги отримувачів житлової субсидії

Як розповіла заступник начальника управління соціального захисту населення Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Наталія Матвійчук, у зв’язку із закінченням опалювального сезону управліннями соціального захисту населення виконано перерахунок субсидії за квітень 2016 року, з урахуванням опалення тільки за 7 опалювальних днів, повідомляє прес-служба Черкаської міськради.

Повідомлення про новий розмір субсидії за квітень 2016 року були надіслані поштою. Тим громадянам, яким субсидію було призначено з 1 травня 2015 року по квітень 2016 року включно (якщо від громадян особисто не надійшло звернення щодо змін складу родини, заробітку та ін.), субсидію автоматично подовжено ще на дванадцять місяців.
 
За подовженням субсидії звертатися не потрібно. В травні 2016 року управліннями соціального захисту населення самостійно здійснено розрахунок субсидії на наступний період без особистого звернення громадян.
 
Якщо у Вас відбулись зміни в складі сім’ї, джерелах доходу, переліку одержуваних житлово-комунальних послуг (в т.ч. в разі встановлення лічильників), придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тис.грн., обов’язково, протягом одного місяця, у письмовому вигляді необхідно про це повідомляти до управлінь.Особливо це стосується наданих актів про непроживання зареєстрованих в житлових приміщеннях осіб, які на той час не проживали (працювали або навчались в іншому місті, були мобілізовані та інше), а на даний час повернулись.
Фото media-bar.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *