До уваги учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб

Можливість безкоштовно (за державний кошт) отримати другу вищу освіту (заочна форма навчання) за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» на базі Академії праці, соціальних відносин і туризму (АПСВТ) за ваучером центру зайнятості.

Інформує “Социальная научная сеть”.

Право на навчання коштом держави на підставі ваучера надається особам, що мають вищу освіту (бакалавр або спеціаліст або магістр):

1) 45+
– старше 45 років до досягнення пенсійного віку;
– страховий стаж становить не менше 15 років;
– не проходили протягом останніх 5 років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття;
– не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні;

2) звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби у зв’язку із скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я до досягнення ними пенсійного віку, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію;

3) звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа інвалідів до отримання права на пенсію;

4) внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи.

Критерії – уточнюйте у центрі зайнятості.

Контактна особа: Гуляєва Людмила Петрівна, учений секретар Академії праці, соціальних відносин та туризму ФПУ
тел.050 411 48 12 glp2002@ukr.net

Етапи вступу на навчання до АПСВТ

КРОК 1. Обрати спеціальність – Менеджмент або Соціальна робота.

КРОК 2. Зібрати необхідні для отримання ваучера документи (уточнюйте у центрі зайнятості). У випадку труднощів з отриманням ваучера – надаємо консультаційну допомогу!

КРОК 3. Звернутися до центру зайнятості із заявою та документами.

КРОК 4. Отримати повідомлення від центру зайнятості про прийняте щодо видачі ваучера рішення.

Термін прийняття рішення – не пізніше ніж на 8-ий робочий день з дня подання документів.

Термін інформування заявника – протягом 3 робочих днів з дня прийняття рішення.

УВАГА! Звертайтеся до центру зайнятості якомога раніше, щоб вияснити всі тонкощі даного процесу заздалегідь. Однак ваучери для вступу в АПСВТ необхідно отримувати не раніше червня 2016року! Це пов’язано з тим, що договір про навчання укладається між навчальним закладом та особою упродовж 90 днів після видачі ваучера (зарахування студентів до Академії та відповідний наказ буде виданий у кінці серпня 2016р.).

КРОК 5. Протягом 5 робочих днів з дня надходження повідомлення отримати ваучер у центрі зайнятості. Якщо особа з поважних причин, підтверджених документально, не може звернутися у зазначений строк, він може бути продовжений на відповідний період.

КРОК 6. Протягом 90 днів після видачі ваучера укласти договір про навчання з університетом. Договір укладатиметься відповідно до Правил прийому в Академію у кінці серпня 2016 року.

Після успішного закінчення навчання слухачі отримують: диплом спеціаліста державного зразка з присвоєнням відповідної кваліфікації.

Про програму: Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 207 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці», ст. 30 Закону України «Про зайнятість населення» та Наказу Міністерства соціальної політики №661 від 25.06.2015, на підставі ваучера здійснюються перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, підготовка на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні. Ваучер ‒ документ, який забезпечує право громадянина на навчання коштом держави. Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначеного законом на момент прийняття рішення про його видачу.

Інформацію про Академію ви зможете дізнатися на сайті: http://www.socosvita.kiev.ua/

Документи для вступу та все про вступну кампанію 2016 (див.інформацію « На програми підготовки магістра, спеціаліста»):
http://www.socosvita.kiev.ua/admission/order

Студенти на період навчання забезпечуються гуртожитком, що знаходиться поряд з навчальним корпусом АПСВТ.

Державна служба зайнятості: http://www.dcz.gov.ua

Адреси та телефони центрів зайнятості по Україні:
http://www.dcz.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=20119119&cat_id=8973095

Адреси та телефони Київського міського та районних центрів зайнятості м. Києва:
http://www.dcz.gov.ua/kie/control/uk/publish/article?art_id=1222374&cat_id=1222332

Фото profspilka.kiev.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *