До Великодня у Черкасах пройде конкурс вуличних інсталяцій

До Великодня у місті стартує щорічний конкурс вуличних інсталяцій «Черкаська писанка–2017». Мистецькі шедеври розташують у сквері «Юність». Писанки-вуличі інсталяції, а також ще 2000 традиційних та сучасних писанок відвідувачі побачать із 12 по 24 квітня. Про це інформує департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Повідомляє  “Вичерпно”.

Днями у департаменті освіти та гуманітарної політики відбулася передача заготовок для майбутніх писанок творчим колективам. Серед учасників конкурсу – дитяча школа мистецтв, дитяча художня школа ім. Д.Нарбута, БМЦ, ЦДЮТ, арт-студія «Глорія», художньо-технічний коледж та державний бізнес-коледж, ЧДТУ, Східноєвропейський університет, обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва  України.

“Конкурс стане частиною масштабного цьогорічного заходу – фестивалю «Писанковий рай», — наголошує директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин. Досвід попередніх років свідчить, що великодні заходи цікаві їх учасникам та відвідувачам. Вдячний майстрам, зокрема Ользі Мартиновій, які долучаються до такої важливої справи — популяризації народного мистецтва.”

Торік у черкаському проекті до Великодня розмалювали 5 писанок, цього року їх буде 10. Під час фесту відвідувачі побачать і минулорічні і нові інсталяції. На думку майстрині Ольги Мартинової, родзинкою писанок має залишатися відповідність українським традиціям та символіці, адже писанка – це передусім оберіг, а вже потім арт-об’єкт.

17474798_1307345312695609_980841724_n

Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *