До ювілею від дня народження Данила Нарбута у Черкасах покажуть «Сватання на Гончарівці» (АНОНС)

До 100-річчя від дня народження народного художника України Данила Нарбута черкаські глядачі зможуть побачити усю самобутню красу таланту митця, втілену у виставі Черкаського драмтеатру імені Т.Г.Шевченка. Про це повідомляють у прес-службі Черкаської міськради.

У суботу, 23 січня, о 17-00 у приміщенні обласної філармоні  черкащани зможуть побачити СВАТАННЯ НА ГОНЧАРІВЦІ – найвідомішу і найулюбленішу музичну комедію – історію про відданість, самопожертву та справжнє незгасиме кохання.

Додамо, що з 1965 року народний художник України, лауреат премії імені Тараса Шевченка Данило Нарбут був головним художником Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка, створивши костюми та декорації до 70 вистав. Одну з його останніх робіт театр традиційно демонструє глядачам до річниці народження митця, вшановуючи пам’ять видатного художника. Це вистава «Сватання на Гончарівці», де талант письменника, режисера-постановника та акторів доповнили яскраві та колоритні декорації та костюми Данила Нарбута.

Фото ukrteatr.odessa.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *