До золотоніської школи-інтернату завітали київські волонтери (ФОТО)

Київський клуб «Благость» у межах проекту «Ангелочки» днями знову відвідав Золотоніську спеціальну школу-інтернат. Цього разу вони привезли необхідні речі в кімнату соціальної адаптації, предмети гігієни, сукні випускницям та «чарівні» фрукти дітям, повідомляє “Золотоноша як на долоні“.

Координатори акції присвятили весь свій час дітям. Із професійним викладачем вокалу Вікторією Нагернюк діти співали, актриса Роксолана Лудин зробила малюнки на щічках, а Олександр Носенко провів заняття з карате та футболу. Надувні кульки, танці, зачіски, торти – все це викликало справжній захват у дітей та вчителів.sb7U2Ty8b101

– Як завжди, нас зустріли відкриті і життєрадісні діти, турботливі і професійні викладачі. Особлива заслуга у цьому директора Ніни Коновал, з нею школа дає все більше можливостей для розвитку дітей. Це і гуртки, і теплиці, і лікувальна фізкультура. Є чудова електропіч і пральна машина. Діти мають змогу вчитися та звикати до звичайного побуту , – зазначає координатор проекту Іванна Ревенко.

Благодійники також подарували християнські книжки з розповідями про Святих та яскраву дитячу Біблію. Завершальною окрасою візиту стали декоративні паперові пасхальні яйця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *