Допомога атовцям – головна тема наради Городищенської РДА

Допомога учасникам антитерористичної операції. Саме про це велася мова на щопонеділковій нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Олексія Лавріненка.

Повідомляє “Городище info”.

Як зазначила директор Городищенського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Людмила Буджерак: “На виконання доручення голови райдержадміністрації Городищенським РЦСССДМ та районним центром зайнятості проведено аналіз учасників АТО, які перебувають на обліку у РЦЗ, пройшли та потребують перекваліфікації та працевлаштування. Так, станом на 02.07.2016 15 осіб пройшли навчання через службу зайнятості, з них: 8 осіб закінчили курси цільового призначення «Підприємництво та бізнес – планування», 7 осіб – перекваліфікувалися. 12 осіб – працевлаштовано. Через центр зайнятості перекваліфіковуватись можуть лише ті учасники АТО, які перебувають на обліку у відповідній установі. Із 21 особи, які потребують перекваліфікації, на обліку перебуває 7 осіб. Відповідно до розпорядження районної державної адміністрації від 28.04.2016 № 112 «Про робочу групу з вирішення питань щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО» розроблений порядок використання державних коштів на перекваліфікацію учасників АТО через управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Сформована група учасників АТО із 7 осіб для проходження навчання по професії «Електрогазозварник» при Городищенському відділенні Державного професійно-технічного закладу Черкаського навчального центру Міністерства аграрної політики та продовольства України. 6 липня відбудеться настановна зустріч. Відповідно проведеного анкетування потребують навчання 20 осіб, з них: одна особа планує отримати середню освіту, 3 особи потребують навчання у професійно-технічних навчальних закладах, 16 осіб – у вищих навчальних закладах. Учасникам АТО надано роз’яснення відповідно законодавства щодо пільгових умов навчання у навчальних закладах”.

Також було відмічено, що відповідно до районної комплексної програми медичного та соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015 – 2017 роки на 2016 рік виділено 10 000 грн на зубопротезування. При зверненні учасника АТО для здійснення лікувальних заходів, кошти буде перенаправлено. Насьогодні таких звернень не надходило. Відповідно проведеного анкетування, 22 особи потребували зубопротезування, з них: 7 осіб здійснили процедуру зубопротезування на суму 7600 грн, 15 – направлені на лікування.

Одним з актуальних питань є забезпечення житлом учасників АТО. Відповідно до рішення районної ради від 16.06.2016 №7-9/7 прийнята «Районна програма забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2016-2020 роках». Ресурсне забезпечення Програми становить 2285 тис грн. Станом на 02.07.2016 5 осіб у м. Городище потребують житла, всі вони поставлені на квартирний облік. Одна особа звернулася на отримання житла відповідно районної програми.

Розглядалось питання щодо отримання земельних ділянок зазначеною категорією громадян. 193 особи подали заяви до відділу Держгеокадастру у Городищенському районі Черкаської області, з них: 152 особи написали до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській обл, 142 особи отримали дозволи на розробку документації з землеустрою, 47 пакетів документів затверджено.

Фото patrol.lutsk.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *