Дорога до Сміли стане проїзною

Ремонтна кампанія триває на автошляхах Черкащини. Із початку року тут ліквідували понад 250 тис. кв. м ямковості на дорогах загального користування. Про це йшлося на координаційній нараді в Черкаській ОДА.

Інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Серед іншого, дорожники розпочали перший етап поточного середнього ремонту на ділянці автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Ідеться про правий проїзд від Черкас до Сміли. Його закрили ще кілька років тому. Від минулої п’ятниці там уже триває фрезерування.

????????????????????“Найближчим часом Служба автомобільних доріг області вкотре скоординує свою роботу з керівниками районів, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Аби охопити ремонтом якомога більше найпроблемніших ділянок. Як я і казав ще на початку року, саме влітку ми маємо виконати максимальний обсяг робіт, поки погода сприяє. Думаю, що водії вже помічають результат. Особливо на «найулюбленіших» дорогах, які роками не бачили ремонту. Як-от, приміром, на автошляху Черкаси – Умань (відтинок від кільця до Сміли) та ін”.

Додамо, що нині обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області виконує Руслан Якубов

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *