Дорожники пояснили, звідки на черкаських шляхах ями

Із початку 2017 року на автомобільних дорогах загального користування області підрядними організаціями Служби автомобільних доріг у Черкаській області проводився аварійний ямковий ремонт дорожнього покриття.

Про це повідомляє “Вичерпно”.

Через різкі добові перепади температур та опадів у вигляді мокрого снігу або дощу зі снігом, на автодорогах утворюється руйнування дорожнього покриття, — пояснили у Службі автомобільних доріг. Використовуючи сприятливі погодні умови, автодорожники Черкаської області проводять аварійний ямковий ремонт для покращення стану дорожнього покриття. Насамперед, ямковим ремонтом відремонтовано найбільш проблемні ділянки автодоріг із найбільшою інтенсивністю руху, де є загроза безпеці руху.

Так, впродовж січня-лютого 2017 року бригади філій ДП «Черкаський облавтодор» ліквідували майже 2400 кв. м аварійно-небезпечних ям та вибоїн, які інтенсивно утворюються на дорожньому покритті внаслідок частих коливань температури повітря та опадів. Аварійний ямковий ремонт було проведено на автодорогах загального користування у всіх районах області та на трасах міжнародного та національного значення.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *