Дощ та кофортні температури – синоптики розповіли про погоду на найближчий час

Незважаючи на те що, перші два дні липня видалися спекотними, затік холодного повітря з півночі освіжив атмосферу. Погода липня придбала свої традиційні риси: температурний фон відповідає нормі, денний максимум в межах 25º. Але ночі незвично холодні  – 6..10º. Так, сьогоднішня ніч в окремих районах (Канів та Черкаси) видалася найхолоднішою для початку липня за весь період спостережень і становила +6º.

Липень, за народним календарем – «володар тепла», а ще й« місяць – грозовик». Гроза може виникнути раптово і знов змінитися яскравим сонцем і теплом. Це й підтвердить синоптична ситуація надалі. За формування погоди візьмуться атосферні фронти Балтійського циклону.

Ще в суботу погода сприятиме як відпочинку так і праці. Денні температури 20..25º. Проте Купальська ніч буде прохолодною (нижче +15º), тож зігрітися біля вогнища не завадить, тож бажаючим відшукати квітку папороті, не завадить добре вдягтися.
У неділю(7 липня) чекаємо короткочасні дощі, грози. Температура вдень 25..27º, вночі 13..18º.

На більш інтенсивні дощіІ слід розраховувати на початку нового робочого тижня. Спеки, яка дошкуляла в червні поки що за горизонтом прогнозування не видно, тільки дощ та кофортні температури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *