Драбівське село тероризує власник алабаїв

Довколишніх собак, котів та курей поз’їдали собаки мешканця Остапівки Драбівського району  – колективну скаргу про це сусіди чоловіка написали ще кілька років тому. Але ситуація не вирішується роками: чоловік, грубо реагуючи на прохання сусідів, систематично випускає своїх алабаїв на вулицю, і відстрілює із пневматики довколишніх тварин, які не встигли потрапити на зуби його собакам. 

Мешканці Остапівки неодноразово викликали поліцію, проте, далі профілактичних розмов із власником собак з боку поліцейських справа не йшла. Протягом 5 років, спершу його собаками, а після придбання «воздушки» – і самим чоловіком, знищено десятки сусідських тварин – або тих, що просто пробігали повз двір. Чоловік вважає себе у праві знищувати чужих тварин, бо «дражнять» його собак, і випускати своїх на вільний вигул на вулиці села. Неодноразово, алабаї виявляли агресію по відношенню до дітей та дорослих. Односельці кажуть, чоловікові усе минає з рук, оскільки його сестра працює у харківській прокуратурі.

– Днями цей чоловік так само спокійно застрелив собаку мого сусіда, яку потім сам і закопав. А за шість років усього було біля двох десятків собак і котів, навіть кіз. За це літо від пострілів загинуло 5 собак – це ті випадки,  про які мені відомо. Бо наприклад , якщо жертвою стає кіт, то він підлягає з’їданню тими ж алабаями, – розповідає, – розповідає мешканець села Сергій Лабунець. – Поряд із вбивцею, просто у дворі, його собаки  загризли 2 собак на цепу – три роки тому. Я особисто привозив тоді, просто уночі, голову сільради, наскільки мені відомо поліція тоді також приїжджала. Поліцію я викликав три чи чотири у цьому році. Останній випадок стався 23 вересня, наступного дня, бачачи пасивність людей, я викликав поліцію. Заяву написав теж я,  бо інші бояться. Кожен думає: сьогодні моя собака, а завтра жертвою стану я. І ніхто не розуміє, що саме від потурання злочинам і безкарності, завтра жертвою цього чоловіка або його псів може стати чиясь дитина, та просто людина, яка різниця?.. Я чотири рази викликав поліцію, але результату не було. Зараз у поліції також перебуває моя заява – як свідка останнього факту вбивства.

– Наразі відкрито кримінальне провадження за ст. 299 ККУ (Жорстоке поводження з тваринами), – зазначає новопризначений начальник Драбівського ВП Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області Нелік Дьолог. – І наразі триває досудове розслідування цієї справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *