Драмтеатр працює

Театр свою діяльність не припиняв, – прокоментував директор Черкаського обласного музично-драматичного театру Володимир Осипов закиди очільника управління культури та зв’язків із громадськістю Черкаської ОДА Олега Островського. Останній раніше висловлював думку, що театру потрібно більше думати про додатковий заробіток коштів, а саме організовувати більше гастролів.

Іфнормує  infomist.ck.ua 

За словами Осипова, театр і так гастролює, що, говорить, можна перевірити у звітах. Показником активної роботи керівник вважає і те, що вже через кілька днів після пожежі, актори показували виставу: –”Ми і так активно гастролюємо, є цифри, є звіти, нашу діяльність легко проаналізувати та перевірити. Театр постійно займався прокатом своїх спектаклів, не виняток і цей рік. Після відпустки вже заплановані гастролі по районним центрам, а у жовтні – Вінниці та Чернігові, де нас чекають з нетерпінням. Нам буде чим порадувати глядачів”, – коментує Володимир Осипов.

Щодо гастролів, переконаний актор театру Олександр Гуменний, варто враховувати низку моментів, зокрема і рентабельність: “Для того, щоб організовувати гастролі потрібно враховувати основні моменти: це і виїзд колективу, кожній людині (не менше 40-50 осіб) треба оплатити добові – з яких грошей, кожному потрібне проживання. Потрібні паливо та транспорт, який досі не замінений. Останній мікроавтобус теж, як кажуть, гавкнувся. Залишається старий автобус, який їсть 45 літрів на 100 км. Не можуть люди в селі чи районному центрі заплатити 15 тис. грн за виставу, щоб на все вистачило. А виїжджати на менше немає сенсу”, – додав Гуменний.

Нагадаємо, у Черкаському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка, який рік тому зазнав пожежі, розпочали ремонтні роботи першої черги. 23 червня будівельники розвантажили матеріали і почали робити цегляну кладку. Опісля заплановане встановлення армопоясу, далі – відновлення покриття.

Фото pro-vincia.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *