Другу дитячу поліклініку в Черкасах не закриють

Директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник на власній сторінці фейсбук повідомив, що Другу дитячу поліклініку не закриватимуть. 

Очільник департаменту написав, що закриття Дитячої поліклініки – безпідставні чутки.

“Усім пояснюю, що панічні плітки не мають під собою ніяких обгрунтувань. Сьогодні (02 лютого 2018 р.) кажуть, що вже з’явилась електронна петиція. Шановне товариство! Поліклініку НІХТО НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ ЗАКРИВАТИ. Вона, у зв’язку із реформою сімейної медицини просто перейде до Другого центру сімейної медицини. Всі залишаться на своїх місцях- педіатри у своїх кабінетах, реєстратори у реєстратурі, медсестри біля лікарів. Просто із 1 липня фінансування буде йти по кількості зареєстрованих дітей із Національної агенції здоров’я. У міста цих грошей не буде. Тому необхідне таке переведення.Всі інші структурні підрозділи, окрім центрів сімейної медицини, будуть фінансуватись за кошти медичної субвенції”, – пояснив Олег Михайлович.

Також він розповів, які роботи у поліклініці планується зробити найближчим часом, та як працюватиме поліклініка для відвідувачів.

На 2018 рік ми просимо 1 млн. грн. Звісно, ефективніше завершити роботи за один рік. Однак для цього потрібно закрити поліклініку і робити все одразу. Щоб не було соціального хвилювання, роботи будуть йти поетапно і поліклініка буде приймати дітей. На разі ремонти йтимуть в тому крилі, де лабораторія, тому тимчасово прийом на лабораторні дослідження буде у Першій поліклініці по вул. Благовісній. Ремонту потребують всі внутрішні мережі опалення, води та каналізації. І звичайно приміщення. Не створюйте непотрібного негативно антуражу,” – з таким проханням звернувся до всіх жителів головний медик Черкас.

Фото Черкаська міська дитяча лікарня 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *