Другу річницю утворення громади відсвяткували у Шполянській ОТГ

У Шполянській ОТГ відбулось подвійне свято. Жителі відзначили другий рік народження своєї громади, у родинному колі якої об’єдналось сім населених пунктів. День громади співпав із Всеукраїнським днем вишиванки, тому шполяни гордо одягнулись у вишиті сорочки і долучились до святкувань.

Парад вишиванок в адмінцентрі громади розпочав феєричне дійство.  Велелюдною ходою шполяни пройшли від пам’ятника Т. Г. Шевченка до площі Героїв Майдану. Переглянули креативний вишиванковий флешмоб, захоплювались чудовими роботами юних та дорослих майстрів громади на виставці робіт декоративно-прикладного мистецтва «Моя вишивана громадо» та виставці-конкурсі «Наш пошук і творчість тобі, моя рідна громадо». Для любителів спорту був проведений турнір з волейболу у міській ЗОШ № 3.

Найемоційніші враження жителі громади та гості отримали від святкового концерту, який подарували найталановитіші колективи, солісти, танцівники Шполянської об’єднаної територіальної громади.

Громаду привітали з Днем народження представники районної влади Шполянщини, гості із Ротмистрівської та Чигиринської об’єднаних громад.

– Гостинні двері нашої громади відкриті для всіх, хто хоче долучитись з нами відтворювати прекрасне майбутнє. Спільна робота згуртовує, будуючи успішну громаду, ми будуємо успішну Україну! Вітаю всіх зі святом дорогі мешканці громади, бажаю всім нам миру і процвітання, – вітаючи зазначив очільник Шполянської ОТГ Сергій Кравченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *