Думка дня

Основною проблемою людства нашого часу- катастрофічне невміння аналізувати. Люди живуть за стандартами, не думаючи про inside

Про це на своїй сторінці в Facebook пише Marianna Nemchenko.
Для багатьох важливі стандарти при спілкуванні- Якщо ти друг- ти прийдеш на усі мої дні народження, ти підеш зі мною на усі вечірки, ти допоможеш вибрати мені сукню, ти мусиш, мусиш.

Супер. Нема питань. Ти виконуєш це від душі ще з дитинства. І тут настає мить, коли ти не встигаєш на усі дні народження, річниці покупок, святкування вашого першого поцілунку з чоловіком, дверима, котом.
І тут друзі починають: ти не прийшла на річницю мого весілля, а тебе чекали..і сумні смайли. І головне: Ти не лайкнула мої фото, де ми з тобою. Чому????

Іноді оці образи на дрібниці від дорослих людей сприймаю як звичайну інфантильність, не бажання/невміння зрозуміти дійсно важливе.

Чи то люди дуже бояться самотності, якщо до них не прийдуть друзі, натовп людей. їм буде сумно, страшно. Людям часто хочеться, щоб коло них було багато людей. Така собі модель щастя для багатьох. Люди люблять імітувати щастя. Щоб всі бачили, що веселишся, є гроші, є друзі, ти успішний та затребуваний у суспільстві.

Дарма.
Усе, що ви робите на публіку…..згодом подарує вам НІЧОГО. Вам буде порожньо від всього.

Дружба як і кохання полюбляє тишу.
Прислухайтеся до тиші, Друзі. Тиша говорить більше, ніж ви думаєте.
Іноді треба зникнути на певний час (звільнитися, взяти відпустку. побути на самоті), щоб зрозуміти, кому ти потрібен навіть в часи своєї проф. незатребуваності, а для кого ти був лише квиток на ярмарок можливостей життя.

Час ніби сито- усе зробить сам. Що не твоє-відійде від тебе далеко автоматично. Справжні- залишаться з тобою назавжди.

Справжні друзі це ті, які не ходять на твої багатотисячні різні святкування з просеко, але які розривають на собі сукню, застрягши у ній, та біжуть до тебе з машинною олію. щоб допомогти відкрити твій поламаний замок у дверях.
У мене таке було. Сукню врятовано. Але я так і не одягла її жодного разу.

БО ГОЛОВНІ У ЖИТТІ РЕЧІ- НЕ РЕЧІ…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *