Думка дня. Люди

Люди є різні. Одні, схожі на блідих поганок, інші – на яскравих мухоморів, отруйних всередині. Є – гнилі, як паршиві яблука. Є люди, котрі уявляють себе породистими конями, аристократами. Обставляють себе відповідними атрибутами. А, насправді – просто поні.

Із сторінки Inna Lukyanets в Facebook.

Є люди мілкі, як калюжки. Та ще й часом брудні. Необачно вступиш, не лише промокнеш, а ще й багнюкою обмастишся. А є люди глибокі, безмежні, як Всесвіт. І ти думаєш: “ну, має ж колись скінчитися їхня життєва творча активність?” А вона не закінчується, бо вони як Всесвіт, згасало щось одне – відразу народилося інше.

Є, люди- вогники або люди-Сонце, на яких все тримається і навколо яких все вертиться. І думаєш. Ну як може світ бути зациклений на одній людині? А може. І ось з’являється така людина в приміщенні і все відразу бурлить. Кава колотиться, питання вирішуються, проекти народжуються, бездиханні справи реанімуються, мертві точки оживають і перетворюються в нові речення. І тобі хочеться набутися в просторі такої людини: надихатися, навчитися, перейнятися досвідом вдихати життя у все чого торкаєшся.

Екологія навколишнього середовища це не лише вода, повітря, флора і фауна, це і люди. Є – токсичні, як отруйне сміття, а є корисні, як найнеобхідніший ресурс для життєвого функціонування.

Фільтруйте своє оточення, хай воно буде екологічно чистим, хай воно буде життєствердним!

Фото https://www.facebook.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *