Два лікарі з Чорнобаївщини отримали службові квартири

Двом  молодим лікарям із Чорнобаївщини вручили ключі від службових квартир, повідомляє Інфоміст.

Дві однокімнатні службові квартири у Чорнобаї отримали молоді лікарі центральної районної лікарні – Ігор Кривобород та Юрій Дудка. Ігор Кривобород – чорнобаївець, після закінчення медичного вишу повернувся працювати в район, лікар-травматолог, зараз є завідувачем поліклінічного відділення. Юрій Дудка – теж житель району, із Бакаєвого. Він працює лікарем-травматологом у ЦРЛ.

Квартири для медиків купили за кошти районного бюджету відповідно до Програми забезпечення медичних працівників службовим житлом на 2014-2018 роки, виділивши на ці цілі 553 тис. грн. Станом на 1 січня 2018 року у лікувальних закладах Чорнобаївського району працює 78 лікарів, у ЦРЛ – 60 осіб. Понад 38% працюючих лікарів досягли пенсійного віку – 22 особи. У 2017 році приступили до роботи молоді спеціалісти лікар-терапевт, травматолог, дерматолог, фтизіатр.

В інтернатурі навчається 6 спеціалістів, яких чекають на роботу в ЦРЛ. Щоб залучити до роботи молодих спеціалістів, у районі прийняті Програма забезпечення медичних працівників службовим житлом на 2014-2018 роки  та Програма по підтримці молодих лікарів галузі охорони здоров’я Чорнобаївського району на 2017-2021 роки.

Молодим лікарям встановлено доплату до  заробітної плати в розмірі 50 відсотків посадового окладу, яку  в 2017 році отримали шість медпрацівників у сумі близько 43 тис. грн.

Фото Dreamstime.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *