Дві мінометні міни викопали під час земляних робіт

20 серпня об 11:30 рятувальники Корсунь-Шевченківського району отримали повідомлення про знайдений на вулиці Чкалова предмет який схожий на боєприпас часів минулих війн.Повідомили у ДС НС Черкащини.

 

Як стало відомо, на небезпечну знахідку натрапили місцеві жителі під час проведення земляних робіт на території приватного домоволодіння. Співробітники ДСНС, які прибули на місце виклику ідентифікували знахідку як мінометну міну калібру 81 мм. Земляні роботи були призупинені до прибуття саперів із аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Піротехніки ДСНС вилучили небезпечну знахідку та дослідили підозрілу територію на можливу наявність інших боєприпасів. Під час такого обстеження група піротехнічних робіт виявила ще 1 мінометну міну аналогічного калібру. Усі боєприпаси були вивезені на спеціальний полігон, де були знищені шляхом підриву.

На загал, цього року сапери аварійно-рятувального загону спеціального призначення загалом вилучили та знищили вже 285 боєприпасів, серед яких 47 мінометних мін різного калібру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *