Дві школи на Тальнівщині переходять на опалення дровами

Після минулорічних загроз відключення навчальних закладів Тальнівщини від газопостачання одразу два села заявили про готовність перевести школи на так зване альтернативне паливо, інформує “Вісті Черкащини“.

З початку опалювального сезону Веселокутська школа та Майданецький НВК планують перейти на опалення дровами, що в рази зекономить використання бюджетних коштів, яких у районному бюджеті катастрофічно не вистачає.

– Зараз робимо все можливе, щоб у школі було тепло, – каже Веселокутський сільський голова Павло Козаченко. – Сподіваємося до початку опалювального сезону відмовитися від використання газу і перейти на дрова.

За офіційними даними у районному бюджеті відсутні 3 мільйони 637 тисяч гривень, яких не вистачає на енергоносії закладам освіти. Через брак коштів опинилася під загрозою зриву й процедура проведення тендерів на закупівлю палива.

Замість того, щоб допомогти грішми, районна рада зобов’язала райдержадміністрацію спільно із сільськими радами та дирекціями шкіл «вжити додаткових заходів щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з забезпеченням теплового режиму в закладах соціальної і гуманітарної сфери в опалювальний період». Ну і звичайно, до 1 серпня проінформувати районну раду про проведену роботу.

Фото Derevo.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *