Дві смілянські команди запросили на міжнародний дитячий кінофестиваль

З 6 по 9 вересня у Харкові відбудеться ІХ Міжнародний дитячий телефестиваль “Дитятко”. Цьогоріч до оргкомітету надійшло понад тисяча конкурсних робіт (1051) від 886 учасників з 87 країн світу.

Загальна тривалість надісланих матеріалів – більше 220 годин. Найбільше робіт подано авторами і творчими колективами з України, Індії, США, Ірану, Іспанії та Франції, — інформує «Сміла». 

До конкурсної програми увійшли 134 роботи із 33 країн світу. До участі у фіналі конкурсу і церемонії нагородження запрошено 116 учасників, серед яких і два смілянські колективи: дитяче інформаційне агентство «Позитив» БДЮТ (керівник Юлія Харченко) і творче об’єднання “ІДЕЯ” гімназії ім.В.Т.Сенатора (керівник Світлана Остапова).

Смілянські юнкори стали лауреатами у номінаціях «телепрограма» і «радіопрограма», інформує сайт фестивалю «Дитятко». Вже сформовано команди, які вирушить до Харкова, де проведуть чотири незабутні дні з переглядами творчих завдань, майстер-класами від провідних фахівців у галузі медіа і кіноіндустрії, цікавою культурною програмою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *