Двох черкащан нагороджено орденами “За мужність”

У пятницю Президент України Петро Порошенко підписав Указ, яким двох черкащан нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня, інформує сайт глави держави.

До такої нагороди було представлено Лідію Жгир та Олександра Прудько за мужність та відстоювання прав і свобод людини, демократії під час Революції Гідності, а також активну громадську позицію та волонтерство.

Фото: Лідія Жгир/Facebook

– На моїй сторінці з’явилася інформація про те, що мене нагороджено орденом За Мужність ІІІ ступеню за активну волонтерську діяльність. Я не знаю, як на це реагувати, – написала Лідія у себе на Facebook. – Три роки тому о цій годині палав Майдан, Профспілки, а я переховувалася у своєї подруги на Золотих Воротах. Вранці моїх друзів переколотили в Маріїнці, а надвечір сотник 5ї сотні випхав мене з Майдану, запевняючи, що до ранку тут ніхто не доживе. Я пішла, і це була не мужність. Я не знала, чим я можу зарадити. Усе, що я робила в подальшому – цикл фантастичних подій, де кожним своїм подихом я завдячую людям, які отримали кулю замість мене на Інститутській, і людям в оточенні яких мужність, розум і віддача були нормою.

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *