Двоє баскетболістів “Черкаських Мавп” отримали звання майстрів спорту міжнародного класу

У Києві відбулося вшанування чоловічої і жіночої збірних України з баскетболу 3х3. Цього літа вони успішно виступили на головних стартах сезону. Гравці “Черкаських Мавп” Олександр Кобець та Дмитро Липовцев за свої звитяги на чемпіонаті Європи отримали з рук міністра молоді та спорту України Ігора Жданова звання майстрів спорту міжнародного класу.

Про це повідомляють на сайті “Черкаських Мавп”.

“Хлопці виступили просто феноменально на чемпіонаті Європи, обіграли в овертаймі фаворита, Сербію. Українці скучили за досягненнями у командних видах спорту і баскетбол 3х3 нарешті дав можливість щиро радіти перемогам! Ми і надалі створюватимемо найкращі умови підготовки збірним, як в Україні, так і за кордоном”, – говорить Ігор Жданов.

Президент ФБУ Михайло Бродський теж висловив подяку черкаським баскетболістам.

“Я нескінченно радий бачити вас у момент тріумфу, хоча баскетбол – це не тільки радість, бо окрім перемог є і поразки. Так, наші 18-тирічні хлопці на чемпіонаті Європи поступилися на останній секунді срібному призерові чемпіонату світу – збірній Туреччині. А ви навпаки, обіграли чемпіонів світу (чоловіча збірна України – збірну Сербії). Україна вже не середнячок у баскетболі. Вона вже підбирається до еліти європейського і світового баскетболу завдяки вам, у нас все тільки розпочинається!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *