Директор черкаського звіринця про нові експозиції та перейменування закладу

Вже наприкінці серпня у черкаському зоопарку планують відкрити для відвідувачів анонсовану раніше експозицію для копитних тварин. Будівництво новинки черкаського звіринця фінансується відомою в Україні корпорацією “Рошен”. Ще минулоріч представники корпорації пропонували міській владі та дирекції зоопарку  інвестувати у комунальний заклад додаткових 50 мільйонів гривень і продовжити його модернізацію в обмін на відображення свого бренду в назві закладу. Однак, тоді громадські слухання провалилися. Інформує “Прочерк

Чи допомагатиме й надалі корпорація черкаському зоопарку та які новинки чекають на відвідувачів,  розповів директор закладу Євгеній Ван.

За його словами, наразі основним будівництвом в черкаському зоопарку є експозиція для копитних тварин, де будуть олені та зубри.

– Цей проект вже на завершальній стадії, до кінця серпня ми плануємо завершити всі роботи та відкрити експозицію для відвідувачів. Для тварин буде зроблено все, щоб вони почували себе комфортно. Так само і для відвідувачів все буде пристосовано так, щоб був близький і безпечний контакт з тваринами, – розповів Євгеній Ван. – Крім того, ми перебудували зону, де у нас раніше жили ведмеді, тепер там буде невеличке кафе та конференц-зала.

На питання, чи буде перейменований черкаський звіринець на “Черкаський зоологічний парк “Roshen”, оскільки черкасці часто запитують про це в соцмережах, Євгеній Леонідович повідомив, що черкасцям не цікаве майбутнє міського зоопарку.

– Восени минулого року, коли було заявлено про громадські слухання щодо зміни назви черкаського зоопарку, із містян на ці слухання ніхто не прийшов. Тому, я певен, що нікого з черкасців по суті не турбує питання, чи буде перейменовано наш заклад. Якби їх турбувало майбутнє зоопарку та його назва, то вони б прийшли на той захід. Це питання, яке б мало бути вирішене ще восени минулого року. А черкащани не захотіли, – емоційно повідомив директор зоопарку.

Євгеній Ван розповів, що корпорація-спонсор дофінансує будівництво експозиції для копитних, як і обіцяла та заявляла публічно на громадських слуханнях.

– Надалі, якщо ми хочемо розвивати наш зоопарк і робити його комфортнішим та кращим, то для цього потрібно щось робити і шукати джерела фінансування, – повідомив Євгеній Леонідович. – Допомога зайвою ніколи не буває. Тому ми раді всім, хто бажає нам допомогти.

7778

Нещодавно у коментарі “Про все” прес-секретар корпорації “Рошен” Надія Якубець повідомила, що з  часу останніх слухань про перейменування зоопарку ситуація не змінилася. З її слів, на торішніх громадських слуханнях було озвучене прохання від міста повернутись до теми перейменування після виборів. Однак, до корпорації досі так ніхто й не звернувся, міська влада Черкас не проявляє в цьому напрямку жодної ініціативи.

– Корпорація завершить проект, який розпочали при будь-якому рішенні влади чи громади. В кінці серпня вже мають бути завершенні роботи по створенню експозиції копитних, які коштували близько 50 мільйонів гривень, – повідомила пані Надія.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *