Дизайнер з Черкас створює костюми супергероїв, щоб допомогти дітям з інвалідністю

Черкасець Артем Максименко – творча особистість, хлопець займається лазерним шоу, а також створює розкішні композиції з мозаїки у місцевих рестораціях. А ще він не уявляє свого життя без волонтерства. Щонеділі Артем навідується в громадську організацію “Перспектива”, яка опікується людьми із обмеженими можливостями, щоб поспілкуватися з ними та за потреби допомогти, повідомляє “In.ck.ua”.

Мені складно уявити свій вихідний недільний день без цих людей. Ми як велика сім’я: спілкуємося, граємо в ігри, обмінюємося хорошими емоціями. На жаль, міська рада виділяє дуже мало коштів для того, аби покращити життя таким людям. Наприклад, дітлахам, які погано говорять, потрібно кожного дня працювати з логопедом, а фінансовий стан родин не дає такої можливості. Тому в мене виникла ідея – створити костюми відомих супергероїв, аби перехожі фотографувалися, платили певну суму за такі емоції, а отримані кошти передавати в громадську організацію, – говорить Артем Максименко, дизайнер.

Хлопець обрав два популярні персонажі сучасності: Бетмена та Залізну людину. Над задуманим проектом йому довелося працювати півроку. Щодня після роботи Артем створював елементи, які згодом стали частинами великого повноцінного костюма, переглядав відео в ютубі, а також вкладав власні кошти – понад 6 тисяч гривень.

Щоб змайструвати Бетмена, хлопець використав три елементи: пластик, скловолокно і смолу. Отриманий костюм шпаклював, ґрунтував і фарбував. Матеріалами для Залізної людини стали звичайні килимки для йоги. Хлопець вирізав з них деталі, склеював і покривав акриловими фарбами.

Отриманий результат приємно вразив черкасців, перехожі дивувалися реалістичності персонажів, ось тільки грошей Артем зміг заробити не так багато, як планував. Хлопець розповідає, якби задуманий проект спрацював на 100%, він створив би триметрового трансформера Бамблбі, Людину-павука, Джека Горобця та диснеївських красунь для маленьких дівчаток.

Якщо серед вас знайдуться охочі допомогти Артему в реалізації задуманої ідеї або створенні нових костюмів, зв’язатися з ним можна у вайбері за номером 063-297-53-29.

Фото героя публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *