Дизайнерські листівки від черкаських майстрів

Дейнеріс, Тіріон, Джон Сноу та Ходор – черкаські дизайнери Олександр Александров і Аліна Шапран створили нову серію листівок із персонажами популярного фентезі-серіалу “Гра престолів”.

Про це розповідає  “ІнфоМІСТ”,

Своє втілення у листівках отримали улюблені персонажі творців. Зараз доступні картки з Тіріоном Ланістером, Дейнеріс Таргарієн, Джоном Сноу та Ходором із малим Браном Старком.

Дизайнери вже працюють над Ар’єю Старк і Королем ходоків. Телесеріал “Гра престолів” створили за мотивами циклу романів “Пісня льоду й полум’я” письменника Джорджа Мартіна. Наразі вийшло 6 сезонів серіалу. Його вважають найбільш популярним драматичним серіалом у світі.

“Ми з першої серії повністю занурилися в цей неймовірний всесвіт – дивимося серіал з 2011 року. День, коли виходила нова серія, був для нас маленьким святом. Тому вважаємо “Гру Престолів” нашою улюбленою сагою. Крім того, ми хотіли приурочити колекцію листівок до завершення 6 сезону, тому що ця тема зараз актуальна. Улюбленого персонажа виділити важко, їх багато. Саме їх ми, власне, і почали малювати на листівках. Кожен персонаж по-своєму крутий і особливий”, – розповідають Олександр Александров і Аліна Шапран, черкаські дизайнери.

Якщо буде попит, творці обіцяють випустити колекцію з другорядними героями, наприклад, братами Кліганами та рудим Тормундом. Спостерігати за поповненням серії можна у спільноті на Facebook. Там же можна придбати листівки, зв’язавшись з авторами. Черкащанам листівки передають прямо в руки в зручний час. Покупцям із інших міст картки пересилають поштою. Одна листівка з героями “Гри Престолів” коштує 10 грн.

Фото http://infomist.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *