Джамала перемогла на Євробаченні-2016 (ФОТО, ВІДЕО)

Учора у шведській столиці визначився переможець головного пісенного конкурсу Європи та світу. Ним стала українська співачка Джамала.

Україна – єдина країна за всю історію Євробачення, яка виграла усі 3 нагороди, які вручають на цьому конкурсі – кращий текст, краще виконання перемога на Євробаченні.

Вітаємо нашу Джамалу з перемогою!

Коментарі з соцмереж:

Дмитро Тузов: “Щойно перемогла Джамала. Можливо, серед “стрибаючих ритмів”, композиція “1944” й не формат. Можливо. Але це наша позиція. Ми б дико виглядали, якби почали, разом з усіма, стрибати на сцені під попсові ритми. Ніби нічого не відбувається. Мова не про політику. А про життя. Джамала нагадала світові, що серед цього сяючого й блискучого свята, в центрі континенту страждають мільйони людей. Дякую Джамалі. Слава Україні!”

Борис Куріцин: “ДЖАМАЛА!

Это больше чем победа. Это возврат долга, демонстрация уважения к судьбе ее предков – народа кырымлы.

И это про то, что среди попсы и фриков можно оставаться собой и выигрывать.

Уважаю и продолжаю слушать.”

Сергій Притула (пост у фейсбуці набрав менш ніж за годину більше 14 тис. лайків) “Так кажете “пєсня нє вєсьолая, нє формат шоу для домохозяєк”… ну-ну;))). Джааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”13235603_1041267252605175_6900127648446807752_o

Руслана Лижичко: “Звершилось!!! 🇺🇦 Наша перемога! Дякую, Європо! Це справедливо! Це вражаюче! Україна вдячна всім за кожен голос! Ми щасливі знову сказати світові: Welcome to Ukraine! #Джамала ти зробила все, що могла і навіть більше – ти змінила музику на краще!!! Ми всі тобі вдячні за перемогу – гідну, сильну і так нам всім потрібну!!! Я особисто тобі вдячна!!!

Символічно, що обидва рази Україна перемогла із екзотикою: у 2004 – з карпатською, а у 2016 – кримськотатарською! Ось така різноманітна і безкрайня Україна – від кугикання до мугама, від трембіт до дудука, від гір до моря!!!”

Це було потужно і символічно. Неймовірний виступ і очікувана перемога!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *