Екологи з ЧДТУ відвідали “Черкасиводоканал”

Нещодавно студенти групи МГЕК – 703 спеціальності «Екологія» освітнього рівня «магістр» Черкаського державного технологічного університету під керівництвом завідувача кафедри екології Олени Хоменко, завідувача лабораторіями Любові Плахотньої та асистента Ольги Єгорової відвідали КП «Черкасиводоканал», повідомляє прес-служба ЧДТУ

Для студентів ЧДТУ головний технолог КП «Черкасиводоканал» Олександр Гончаренко провів екскурсію на Дніпровській водоочисній станції. Магістримали можливість побачити, як річкова вода перетворюється в питну. За словами головного технолога, якість річкової води характеризується високим рівнем органічного забруднення, заліза та мікробіологічними показниками. Тож технологічні параметри водопідготовки постійно коригуються залежно від якості води в Дніпрі.

– У 2010 році набув чинності новий, більш жорсткий стандарт якості на питну воду. Він вніс свої корективи і в роботу «Водоканалу»,- зазначив Олександр Володимирович, – тому ми переглянули технологію очищення води в бік зменшення кількості хлору. Зараз для очищення дніпровської води ми використовуємо найсучасніші реагенти як вітчизняного, так і закордонного виробництва, використовуємо новітнє дозувальне обладнання.

Тож студенти ЧДТУ значною мірою змогли оцінити масштабність роботи Дніпровської водоочисної станції.

Фото Інфоміст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *