вступна кампанія 2016

Експерт оцінив вплив електронних нововведень у цьогорічній вступній кампанії

Відповідальний секретар приймальної комісії ЧДТУ Віктор Демиденко оцінює як позитивний, вплив цьогорічних електронних нововведень на хід вступної кампанії, – інформує черкаський прес-клуб.

– Новація нинішньої вступної кампанії – можливість подання електронних заяв для вступників на 1 курс – значно розвантажила виші і полегшила життя нашим абітурієнтам (хоча й не зменшила роботи приймальній комісії).  Онлайн-формат вступної компанії давно є нормою розвинених країн і, маю прогнози, у нас він також «приживеться». А система  електронного розподілу абітурієнтів на місця держзамовлення сприятиме підвищенню конкурентоздатності українського диплому, – констатував відповідальний секретар приймальної комісії Черкаського державного технологічного університету  Віктор Демиденко. – Цьогоріч ми маємо набагато більше абітурієнтів. На сьогодні, до ЧДТУ надійшло 5850 заяв вступників. 3100 заяв подали абітурієнти на перший курс (які мають ще рівно тиждень для подачі заяв), 800 – на скорочену форму навчання, 1950 – на освітній ступінь магістра та на рівень спеціаліста (щойно вони пройшли вступні випробування і 22 липня знатимуть про свої шанси навчатись у ЧДТУ).

За словами відповідального секретаря приймальної комісії ЧДТУ Віктора Демиденка, крім абітурієнтів із Черкащини, заяви подали абітурієнти із Полтавщини,  Кіровоградщини, Запорізької, Дніпровської та Львівської областей.

На сьогодні, більшість заяв вступники на 1 курс подали на комп’ютерну інженерію, готельно-ресторанну справу, прикладну лінгвістику, менеджмент. Вступники на 3 курс – на електроенергетику та електротехніку, інженерію, програмне забезпечення, галузеве машинобудування. Абітурієнти 5 курсу віддали перевагу управлінню проектами, комп’ютерній інженерії, прикладній механіці. Учасники бойових дій у АТО, що також подають заяви у ЧДТУ, обирають переважно технічні спеціальності – та  навчання на заочній формі.

Джерело: procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *