«English Fest» пройшов у канівських школах

Нещодавно з нагоди відзначення в Україні 2016-го року як року англійської мови у Каневі провели загальноміський захід – «English Fest».  Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського міського відділу освіти.

Як зазначають чиновники, у шістьох школах міста провели захід «English Fest». У межах його проведення учні демонстрували свої здібності у конкурсі «Англійський фольклор в контексті проекту «Культура і креативність», де  перемогу здобули учні гімназії імені Івана Франка. Друге місце посіли школярі із ЗОШ №4, третє місце – учні школи №3.

У конкурсі драматизації «Зіграй свою роль», в якому школярі переносили зміст відомих класичних та сучасних творів засобами театралізації у контекст реального життя, перемогу знову здобули учні гімназії імені Івана Франка. Друге місце посіли учні спеціалізованої школи №6 та ЗОШ №3, третє місце – ЗОШ №4.

Крім того, попередньо, у місті також проводили низку конкурсів та заходів, покликаних сприяти вивченню англійської мови, зокрема: фотовиставка «Життя Шекспіра у фотографії», есе «Майбутнє англійської мови у моєму житті».

Фото www.yrok.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *