Єрківській музичній школі подарували два фортепіано

Різдво – це свято добрих чудес та подарунків. Єрківській музичній школі від Нового року пощастило уже тричі. Двоє чарівників − Сергій Коваленко з Вільшани та Клавдія Дрига з Єрок − подарували їй свої піаніно, а селищна рада заклала кошти на ремонт приміщення, повідомляють Вісті Черкащини.

Ми писали раніше, про труднощі, які посеред навчального року випали на долю цього навчального закладу: офіційний власник забрав меблі й музичні інструменти. Тоді вся громада та інші небайдужі люди згуртувалися, щоб відновити перерваний навчальний процес. Дарували, що в кого було: баяни, піаніно, столи, стільці. Велику роль у порятунку партнерів зіграла також Звенигородська школа мистецтв. Тож навчання було відновлено в рекордні строки. Однак подарунки продовжують надходити. Особливо приємно отримувати їх напередодні Різдва.

− Ми такі щасливі, що нам подарували ще 2 фортепіано! − каже директор Єрківської музичної школи Анна Гунченко. − Обидва інструменти у чудовому стані. Тепер ми повністю укомплектовані. Безмежно дякуємо усім нашим рятівникам: і тим, що раніше нам зробили подарунки, і Сергію Івановичу з Вільшани та нашій Клавдії Антонівні.

Фото Виртуозы

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *