Єврозоюз виділив кошти на розвиток СГ на Черкащині

Понад шістсот тисяч євро надав Європейський Союз фермерам Черкащини. Гроші пішли на створення сільськогосподарських кооперативів. Частину коштів призначено фермерам із Звенигородського району.

Повідомляють “Вісті Черкашини”,

Тут утворилося два кооперативи – “Неморозька ягода” в селі Неморож та “Багачівський оберіг” в Багачівці. Перший вирощуватиме ягоди, горіхи, овочі й фрукти. Другий – розводитиме кролів.

“Нам було запропоновано чотири напрямки діяльності, – каже член кооперативу “Неморозька ягода” Віктор Павленко.

“Ми вибрали садівництво. Семеро осіб погодилися об’єднатися в кооператив. Я за освітою – агроном. До того ж нас возили на навчання в Уманський аграрний університет. Написали бізнес-план та захистили його. Гроші не даватимуть. Невдовзі маємо отримати саджанці смородини й малини. Вирощуватимемо кожен на своїх городах по сім соток малини й смородини. Сорти пристосовані до нашої місцевості. Згодом шукатимемо ринки збуту”.

Галина Недоноско із Багачівки чекає породистих кролів: “Пришлють три породисті поросні кролиці. Кожному члену кооперативу по одній. Десь із Лисянки мають привезти спеціальні клітки. Годування не просте. Концентровані корми купуватимемо в Черкасах і Білозір’ї. М‘ясо реалізовуватимемо самі”.

Фото http://viche.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *