Фахівці назвали основні країни-інвестори Черкащини

Обсяг залучених з початку інвестування прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) в економіку Черкаської області на 1 липня 2016р. становив 341,8 млн.дол. США. Обсяг прямих іноземних інвестицій у розрахунку на одну особу населення на 1 липня 2016р. становив 274,8 дол.

Повідомялє “Прочерк”.

Прямі інвестиції надійшли від нерезидентів із 42 країн світу. До основних країн-інвесторів, на які припадає 95% загального обсягу іноземного капіталу, належать: Беліз, Кіпр, Німеччина, Чехія, Іспанія, Франція, Нідерланди, Велика Британія та Маршаллові Острови.

Найбільші обсяги прямих інвестицій зосереджено на підприємствах промисловості – 82% від загального обсягу. У підприємства та організації, що здійснюють операції з нерухомим майном залучено 8% прямих інвестицій, у підприємства сільського, лісового та рибного господарства – 5%, транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності – 2,4%.

Серед міст та районів області найбільші обсяги іноземного капіталу унесено у підприємства Черкаського району та м.Черкаси – відповідно 57% та 31%.

Питома вага Черкаської області у загальному обсязі залучених інвестицій в економіку України на 1 липня 2016р. становила 0,8%.

Прямі інвестиції з області в економіку країн світу на 1 липня 2016р. здійснювались до В’єтнаму.

Фото www.rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *