Ферма на Черкащині має найбільше поголів’я кролів у Європ

На території Іваньківської об’єднаної територіальної громади, що у Маньківському районі, успішно господарює підприємство «Кролікофф», яке забезпечує жителів робочими місцями, а Україну своєю продукцією


Підприємство працює з 2009 року і за словами директора Олега Чалика на сьогодні налічує найбільше поголів’я кролів у Європі, інформує novadoba.com.ua.

– Ми вирощуємо кролів породи французький гібрид, обсяги виробництва становлять від 75 до 90 тисяч поголів’я кролів. Наше підприємство унікальне тим, що на території Європи такої кількості кроля на одному майданчику ніде не утримується. В Європі в середньому 20-30 тисяч поголів’я в одному комплексі. В наших планах нарощувати виробництво,– зазначає директор підприємства «Кролікофф» Олег Чалик.

За його словами, ця порода дуже продуктивна. Кролі швидко набирають вагу, від моменту народження до моменту забою 77 днів і середня вага живого кроля від 2,5 до 3, 5 кілограм.

– У нас сучасне іспанське обладнання: клітки, автоматична роздача кормів та очищеної питної води, автоматичне видалення гною. Налагоджена система кондиціювання повітря зі збереженням мікроклімату. Використовуємо корма власного виробництва, які виробляємо на території підприємства, – розповідає його очільник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *