Фестиваль “Уманська писанка” пройшов вихідними в Умані (ФОТО)

Фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва «Уманська писанка» пройшов у Центральному сквері міста у суботу 23 квітня, повідомляє “04744.info“.

Майже 50 майстрів одночасно навчали всіх охочих розписувати писанки, прикрашати кошики, готувати тематичні сувеніри. Ще близько півсотні умільців показували свої роботи і пропонували купити те, що сподобається.

Серед пропонованих розваг була й  фотосесія на тлі всього яскравого і красивого. Майже кожен намагався сфотографуватися біля головної міської писанки – 2-метрового металевого каркасу, щедро прикрашеного чотирма сотнями штучних квітів. Волонтери акції «Серце до серця» активно збирали пожертви, ведучі час від часу розповідали про традиції і обряди Вербного тижня і Великодня.00

А на вулиці Коломенській, навпроти кінотеатру, розпочав свою роботу передсвятковий ярмарок. У будиночках, вже знайомих з Масляної, розташувалися продавці смачної їжі та місцеві виробники. Протягом тижня, до 29 квітня включно, тут можна буде купити і готову паску, і всі складові для її випікання власноруч.

Фото umannews.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *