Фіналістка конкурсу «СтудМіс Черкащини»16-річна Юлія Ємець із черкаського художньо-технічного коледжу мріє стати відомою співачкою та перемогти в конкурсі «Голос країни». «Про все» розпочинає серію публікацій про учасниць цьогорічного обласного конкурсу краси «СтудМіс Черкащини».

Повідомляє “Про Все”.

– Чому ти вирішила взяти участь у конкурсі краси «СтудМіс Черкащини 2017»?

–  Взагалі-то, я дуже активна дівчина, люблю бути в центрі уваги. Скільки себе пам’ятаю, завжди брала участь у різноманітних конкурсах, кастингах, заходах. Проект такого рівня – абсолютно новий досвід для мене, можливість випробувати свої сили, познайомитися з цікавими людьми. Численні покази, фотосесії, репетиції – усе, як я люблю, жодної вільної хвилинки.

–  Фіналу не боїшся?

– Боюся, що час пролетить так швидко, що не встигну насолодитися власне процесом підготовки (сміється – ред). А великої сцени я не боюся. Років із восьми займаюся вокалом, тож не раз доводилося виступати перед публікою. Крім того, у школі, а тепер і в коледжі, проводила чимало заходів, тому сцена для мене – це щось таке близьке і рідне.

– То на конкурсі талантів будеш дивувати всіх своїм голосом?

– Принаймні постараюсь. Я великий меломан, співаю у багатьох жанрах. Раніше брала приватні уроки в учителя музики, була вокалісткою шкільного гурту. Навіть записала кілька пісень із місцевим реп-гуртом. Зараз одна з моїх найбільших мрій – взяти участь у конкурсі «Голос країни». І перемогти.

– А ким плануєш стати в майбутньому?

– Я навчаюсь на спеціальності «Дизайнер середовища». Відчуваю, що це моє, адже просто не уявляю свого життя без малювання. Я досить творча особистість, постійно відкриваю в собі нові таланти. На день народження тата вирішила зробити оригінальний подарунок – намалювала його портрет. Усім так сподобалося, а тато взагалі був вражений, бо на малюнку вийшов навіть дуже схожим.

– Будь-яке досягнення – результат важкої праці. А на що ти готова заради здійснення мрії?

– Можу по 10 годин ходити на підборах, якщо цього вимагатимуть організатори конкурсу. Співати готова цілими днями, аби досягти справжньої майстерності. І гідно виступити на якомусь престижному вокальному конкурсі. Готова багато працювати, жаліти себе точно не буду!

– Якби в тебе був мільйон доларів, як би ти його витратила?

– Почала б займатися благодійністю. І насамперед побудувала величезний притулок для безхатніх тварин. Сотні затишних міні-будиночків, смачна їжа, професійний догляд і уважний персонал. А ще я зробила б шикарні дороги в Черкасах! А потім купила б собі будиночок на березі якогось теплого моря і раз на місяць літала б туди відпочивати.