Фіналістка «СтудМіс Черкащини» розповіла про параметри справжньої красуні

Анастасія Назаренко із ЧДТУ – ще одна фіналістка конкурсу краси «СтудМіс Черкащини». Дівчина навчається на дизайнера-модельєра, але мріє, що після фіналу їй посипляться пропозиції працювати моделлю. «Про все» продовжує знайомити читачів із студентками, які потрапили у фінал престижного обласного конкурсу краси.

– Чому ти вирішила взяти участь у конкурсі «СтудМіс Черкащини»?

– Це досить відомий конкурс, тож багато дівчат мріють на нього потрапити. Для мене це чудова можливість попрацювати над собою, багато чого навчитися – гарно танцювати, рухатися, не боятися публіки. Я завжди цікавилася модельним бізнесом, але з особистих причин не могла серйозно цим займатися. Маю невеликий досвід участі в показах. Сподіваюся, що після «СтудМіс» отримаю чимало пропозицій щодо роботи моделлю.

– Чи легко було визначитися зі своєю майбутньою професією?

– Я навчалася в гуманітарно-правовому ліцеї, серед предметів надавала перевагу праву, історії та іноземним мовам. Про те, що люблю малювати, згадала вже перед самими іспитами. Вирішила піти на творчий конкурс, хоча до нього взагалі не готувалася. І вступила! Моя майбутня професія – дизайнер-модельєр. Навчання захопливе, ми багато малюємо, розробляємо нові колекції, відшиваємо їх. Замовлення поки не приймаю, на це просто бракує часу. Поки що одяг шию лише для себе.

– Яким видам відпочинку надаєш перевагу?

– Активним. Обожнюю кататися на велосипеді, плавати, їздити на природу десь подалі від цивілізації, ставити намети й готувати їжу на вогнищі. Крім того, люблю малювати, читати, проводити час із друзями, дивитися фільми разом зі своєю родиною. Захоплююся фітнесом, на заняття ходимо разом із мамою, так навіть веселіше.

Фото: Євгенії Скорини

– Як ти себе мотивуєш?

– Мені не важко себе мотивувати, я дуже організована. Якщо щось треба зробити, то я обов’язково встану й зроблю це. Мене мотивує відчуття, коли день прожитий не дарма і я встигла зробити чимало корисних справ. Чудова мотивація – бачити свій розвиток та усвідомлювати, що рідні тобою пишаються.

– Яким параметрам, на твою думку, має відповідати справжня красуня?

– Не можна жити за стандартами та якимись параметрами. Потрібно лише стежити за своєю фігурою та відчуттями, частіше дивитися в дзеркало: якщо ти собі подобаєшся, ти красива. Думка інших не важлива. Звичайно, варто працювати над собою, але в будь-якому випадку ти будеш красивою для якоїсь людини.

– А чоловік повинен бути красивим?

– Не обов’язково. Він має бути охайним та доглянутим. Для справжнього чоловіка є набагато важливіші риси – доброта, вміння піклуватися, співчувати, бути чесним, підтримувати в усьому. І це все може компенсувати нестачу краси.

Що для тебе жіноче щастя?

– Коханий чоловік, двоє діток, затишне місце, де тебе люблять та сприймають такою, якою ти є насправді.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *