“ФІОЛЕТ”: новий звук, новий альбом, новий тур

Луцькі музиканти 12 жовтня випустили свій п’ятий міні-альбом під назвою “True Love”.

Шанувальники гурту “ФІОЛЕТ” одразу помітили зміну звучання – музика тепер важча, також додано популярного зараз для рок-гуртів електронного звуку. У офіційних спільнотах гурту нова робота отримала багато схвальних відгуків.

До міні-альбому ввійшло 8 композицій, серед яких також є вже почуті раніше треки із сольного проекту Колоса (Сергія Мартинюка). Нові пісні вже чули на фестивальних та клубних майданчиках країни. Також однойменну до міні-альбому композицію вже можна було почути в ефірі “Х-фактору”.

Про нову роботу Колос каже таке: “Саме зараз, на екваторі осені, щиро хочеться, щоб «True Love» дала кожному слухачу можливість перевести подих, викричати з себе все наболіле і вдихнути на повні груди свіже жовтневе повітря. Життя продовжується і нова музика вірний тому знак”.

Гурт запланував на осінь тур по Україні, в межах якого відвідає 13 міст, серед яких є і Черкаси. У нашому місті почути “ФІОЛЕТ” наживо зможете 23 листопада, виступатимуть в клубі “Millenium”. За детальною інформацією слідкуйте на офіційних сторінках гурту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *