ФК «Черкаський Дніпро» у новому сезоні виступатиме у І лізі

16 червня відбувся брифінг для представників засобів масової інформації, під час якого генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «ФК «Черкаський Дніпро» Сергій Богуславець повідомив присутнім, що клуб прийняв рішення подати заявку на участь у чемпіонаті України серед команд першої ліги сезону 2017/2018 років.

Про це повідомляє «Черкаський спорт». 

«Вже 21 червня я візьму участь у конференції ПФЛ та заявлю про готовність команди до участі у наступному сезоні, оскільки ми не можемо просто так втратити те, що створювали роками. Але не можу гарантувати, що клуб наступний чемпіонат дограє до кінця.  Єдине, чого сьогодні бракує — це коштів для проведення тренувальних зборів та участі у виїздних та домашніх матчів. За підрахунками наших фінансистів, на сезон потрібно близько 17 мільйонів гривень. Тому я звертаюся до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, очільника ОДА Юрія Ткаченка, представників бізнесу, меценатів із проханням допомогти клубу в скрутні часи, щоб Черкащина була гідно представлена на футбольній карті України. Доля «Черкаського Дніпра» залежить від можновладців», – зазначив Сергій Богуславець.

За його словами,  колишній президент клубу Володимир Лашкул та Корпорація «Черкаський Дніпро» на сьогоднішній день дотримали своєї обіцянки та виконали всі фінансові зобов’язання. Але далі допомагати клубу вони не мають змоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *